Міська влада допомагає перевести давній конфлікт між підприємством і мешканцями гуртожитку в конструктивний діалог
Додано 18.12.2015
Мешканці гуртожитку на вул. Бородіна,14 і представники підприємств, яким гуртожиток перейшов від колишнього власника «Закарпатбуд», вчора прийшли до міської влади, щоб знайти вихід із давнього конфлікту щодо передачі житла у власність людей.
Заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор запросив на зустріч юриста міської ради, представників Фонду держмайна та підприємств-надавачів послуг – міського Водоканалу та «Закарапттяобленерго», перед якими є борг за воду та електроенергію.

Парад Миколайчиків і урочисте увімкнення вогнів ялинки дали старт новорічно-різдвяним святам в Ужгороді
Додано 18.12.2015
За участі сотень Миколайчиків – ужгородських школярів – сьогодні в місті урочисто засвітили вогники на головній ялинці на площі Театральній.
Діти в червоних шапочках ще з полудня традиційно пройшли містом парадом, роздавали цукерки всім перехожим і дарували хороший настрій.
На Театральній біля новорічної красуні зібралися навіть найменші дітки, співали пісні, вітали з початком новорічно-різдвяних свят. Із найщирішими побажаннями до ужгородців та гостей міста звернувся міський голова Богдан Андріїв, за його проханням, підтриманим усіма на площі, засяяли вогники на ялинці.

Ужгород долучився до європейських проектів планування сталої міської мобільності
Додано 18.12.2015
Перший заступник міського голови Ужгорода Іштван Цап взяв участь у роботі заходу «Посилення потенціалу муніципалітетів у плануванні міської мобільності у містах України», організованого у Львові ГО FORZA за підтримки представництва Фонду ім. Гайнріха Бйолля
Основний експерт – представник компанії Мобіліссімус із Будапешта Ондраш Екейш, акцентував на підходах, інструментах планування, що сприяють підвищенню професійного рівня посадовців органів місцевого самоврядування в організації міської мобільності – ефективного узгодження руху різних транспорту, організації навігаційних систем в роботі громадських перевезень, розбудови велосипедної інфраструктури тощо.