Богдан Андріїв зустрівся з роботодавцями Ужгорода
Додано 21.12.2015
Сьогодні відбулася зустріч міського голови Богдана Андріїва з членами організації роботодавців міста Ужгорода, яку очолює Іван Ключевський. На розмову прийшли керівники найбільших промислових підприємств обласного центру – «Гроклін-Карпати», Ужгородської швейної фабрики, заводів «Конвектор», «Електродвигун» та «Турбогаз», «Патенту», видавництва «Закарпаття». Основне питання, що піднімалося, - про розмір пільги зі сплати підприємствами земельного податку у 2016 році.

В Ужгороді встановлять європейські антивандальні смітники
Додано 21.12.2015
50-літрові сміттєві баки, які замикаються на замок і кріпляться до вертикальних поверхонь, планують встановити в Ужгороді. Про це сьогодні йшлося на нараді міського голови Богдана Андріїва з керівниками комунальних структур і підприємств міста.
Богдан Андріїв наголосив, що такі «урни» присутні в містах більшості європейських країн. Виробник – одна з німецьких фірм, розробила спеціальну конструкцію: кріпляться такі контейнери до стін або ж стовпів, кришка замикається на замок і щоб вибрати сміття, потрібно відімкнути конструкцію ключем. Пластик, із якого зроблені ці контейнери, не загоряється. Через те, що отвір невеликий, складно буде витягати, вивертати сміття і розкидувати його довкола, а саме це, як відомо, проблема біля більшості урн та контейнерних майданчиків міста.

Міський голова доручив збільшити кількість щоденних прибирань центру Ужгорода і схилів річки
Додано 21.12.2015
Необхідно більшу кількість разів щодня, а особливо у вихідні, прибирати сміття та схили річки, територію біля мостів, зокрема, в центральній частині, – на цьому сьогодні на нараді з керівниками комунальних служб та підприємств наголосив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

В Ужгороді штрафуватимуть тих, хто хоче викидати сміття задурно
Додано 21.12.2015
Працівникам муніципальної поліції і комунальникам, залучивши Національну поліцію, провести спільні рейди по виявленню тих, хто привозить у місто своє побутове і, зокрема, великогабаритне сміття – гілки, будівельний непотріб – таке доручення дав сьогодні на нараді з керівниками комунальних служб і підприємств міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
Представники ЖРЕРів, «АВЕ-Ужгород» нарікали, що прибирають, сміття, вивозять, на це йдуть величезні кошти з бюджету, а мешканці приватного сектору і прилеглих до міста сіл везуть і викидають сміття, не сплачуючи за це ні копійки.

На найвищій будові Ужгорода продовжують працювати альпіністи
Додано 21.12.2015
В Ужгороді продовжують оновлення фасаду найвищого, 16-поверхового будинку. Працюють, зокрема, верхолази. Частина споруди уже в нових кольорах – відтінки салатового поєднали з коричневим.
Будинок на 140 квартир у цьому році став об’єднанням співвласників – ОСББ «Газда 2015» і завдяки цьому зміг узяти участь у проекті ЄС/ПР ООН, з якого надано частину коштів для співфінансування з коштами із міського бюджету Ужгорода.

В Ужгороді завершують «вуличні» капремонти
Додано 21.12.2015
У ці дні проводять останні капітальні ремонти, які потрібно виконувати на вулицях Ужгорода. Сьогодні київська фірма КБК клала асфальт на внутрішньоквартальній території біля будинків 51-67 на вулиці Грушевського. Раніше двір повністю підготували для асфальтування, проводили ревізію і ремонт мереж.