Засідання постійних комісій
Додано 31.12.2015
Спільне засідання постійних комісій відбудеться у понеділок 4-го січня о 12.00 у великій залі.

Богдан Андріїв вручив ордер на квартиру учаснику АТО
Додано 31.12.2015
31 грудня, у переддень Нового 2016 року, ордер на трикімнатну квартиру з рук міського голови Богдана Андріїва отримав мешканець обласного центру, інвалід ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції Володимир Пучінін.
"Ми вдячні за те, що Ви стали на захист нашої Вітчизни, за Ваш героїзм та відвагу. Покращення житлових умов - це, мабуть, найменше, що ми можемо зробити для Вас. Запевняю, міська влада і надалі докладатиме всіх зусиль, щоб допомагати бійцям та їх родинам", - сказав Богдан Євстафійович.
Міський голова також розпитав пана Володимира про самопочуття, як проходить реабілітація, пообіцяв сприяти у вирішенні питань, які у подальшому можуть виникати, та привітав із новорічно-різдвяними святами.

Привітання міського голови з Новим роком
Додано 31.12.2015
Кожному з нас рік, що минає, запам’ятається різними моментами. 2015-ий був не надто простим у житті України, рідного Ужгорода. Щиро бажаю, дорогі ужгородці, щоб усі негаразди залишилися у минулому, а успіх та щастя ніколи не покидали Вас. У ці святкові дні, коли кожен має творити добро, звертаюся до кожного: давайте дбати про наше місто так, як кожен із нас дбає про свої родини. Я певен - разом ми обов'язково зробимо Ужгород кращим!

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

Міський голова Богдан Андріїв

В Ужгороді запрацював пункт обігріву
Додано 31.12.2015
У зв'язку з ускладненням погодніх умов та похолоданням мер міста Богдан Андріїв звернувся до в.о. начальника УДСНС України в Закарпатській області Романа Гудака з проханням розташувати пункт обігріву та організувати чергування особового складу.
Пункт обігріву працюватиме цілодобово в районі парку Перемоги ("Кірпічка"). Люди зможуть прийти сюди зігрітися, попити чаю, перепочити.