Оголошення!
Додано 11.12.2015
Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури відбудеться у понеділок, 14 грудня 2015 р., о 15.00 у депутатській кімнаті.

Засідання постійної комісії з питань законності, Регламенту та депутатської етики відбудеться у понеділок, 14 грудня 2015 р., о 15.00 у малій залі.

Засідання постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та оподаткування відбудеться у вівторок, 15 грудня 2015 р., о 14.00 у малій залі.

23 грудня відбудеться друге пленарне засідання сесії міської ради
Додано 11.12.2015
23 грудня 2015 року о 10.00 год. у великій залі міськвиконкому заплановано проведення другого пленарного засідання чергової I сесії Ужгородської міської ради VІІ скликання з наступним переліком питань:

1. (проект № 5) Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 9 місяців 2015 року.
2. (проект № 6) Звіт про виконання бюджету міста за січень – вересень 2015 року.
3. (проект № 7) Про надання грошової допомоги гр. Пехньо Н.П.ї
4. (проект № 8) Про надання грошової допомоги гр. Мегелі О.І.
5. (проект № 9) Про надання грошової допомоги гр. Дронишинець Н.І.
6. (проект № 10) Про надання грошової допомоги гр. Зубко Н.Ю.
7. (проект № 11) Про надання грошової допомоги гр. Шебестян Ф.М.

Визначено основні параметри, як Ужгород житиме наступного року
Додано 11.12.2015
Проекти програм соціально-економічного розвитку Ужгорода, бюджету, благоустрою і конкурс на перевезення, а також ще більше десятка інших рішень прийняли сьогодні, 11 грудня, на першому засіданні оновленого виконкому міської ради.
Насамперед внесли зміни до складу майже 30 комісій, рад та конкурсного комітету міськради, які були необхідні через кадрові зміни у виконавчій владі Ужгорода.

Влада жорстко відреагувала на скаргу ужгородки на водія-хама
Додано 11.12.2015
Про кричущий факт неприпустимої поведінки водія автобусного маршруту №20 в Ужгороді на прийомі у міського голови у понеділок, 7 грудня, розповіла донька постраждалої пенсіонерки Наталія Борисова. Богдан Андріїв дав завдання якнайшвидше розібратися у ситуації