Про земельні ділянки для учасників АТО та належне утримання територій навколо будівництв ішлося на сьогоднішній нараді міського голови
Додано 28.12.2015
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв дав доручення шукати цілісні масиви для виділення земельних ділянок учасникам АТО. Мета - уникнути шахрайства із виділенням земельних ділянок, бо вже відомо про спритників, які таким шляхом хочуть отримати землю. А окремі вільні ділянки у місті будуть виставлені для продажу на аукціоні. На цьому Богдан Андріїв наголосив на сьогоднішній ранковій нараді з керівниками структурних підрозділів. «Хто має право безоплатно отримати земельні ділянки, той їх отримає. Спекулювати на наших бійцях не дозволимо нікому», - наголосив мер.

Усі служби мають бути готові оперативно спрацювати у разі виникнення надзвичайної ситуації у місті
Додано 28.12.2015
На цьому на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій наголосив міський голова Ужгорода.
Планове засідання комісії під головуванням Богдана Андріїва відбулося напередодні у міській раді. Комісія є постійно діючим органом, який утворений для координації діяльності підприємств, установ та організацій Ужгорода, що пов’язана із забезпеченням техногенно-екологічної безпеки, захисту населення і територій від наслідків НС. Цього року комісія провела 5 планових та 2 позапланові засідання. Відповідно до свого положення комісія має збиратися не рідше одного разу на квартал, однак у випадку необхідності це робиться негайно. Для збору працює спеціальна система оповіщення.

Міський голова наголосив комунальним службам на прибирання Ужгорода під час свят
Додано 28.12.2015
31 грудня планується прибирати в центрі міста до 22 години, а вже в новому році, 1 січня, працівники комунального підприємства КШЕП вивозитимуть сміття з центру, починаючи з 6 години ранку.
На забезпеченні системного прибирання сміття, спорожнення урн, особливо у центральній частині міста, під час свят, вихідних – сьогодні під час наради з керівниками комунальних служб і підприємств наголосив міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.
Також ішлося про те, що у найближчий час синоптики передбачають зниження температур, вітер і ожеледицю, тому потрібно, щоб усі, зокрема і ЖРЕРи та інші обслуговуючі структури, ще раз перевірили готовність до роботи в таких умовах.

До уваги водіїв: завтра в Ужгороді буде проводитися асфальтування
Додано 28.12.2015
Завтра, у вівторок, 29 грудня, в двох місцях в Ужгороді будуть проводити асфальтування. Зокрема, комунальне підприємство КШЕП відновлюватиме дорожнє покриття на перехресті вул. Перемоги та проспекту Свободи (біля "Білочки"), де наприкінці тижня, що минув, газовики робили розриття. Також це ж підприємство асфальтуватиме підйом на вулиці Докучаєва біля церкви.
Роботи проводитимуть орієнтовно з 15 до 17 години, водіїв просять врахувати це під час пересування містом.

Як і на честь кого в Ужгороді планують перейменувати 24 вулиці
Додано 28.12.2015
Пропозиції з перейменування 14 вулиць, які носять імена діячів радянської влади та пов’язані із подіями комуністичного режиму, були оприлюднені на сайті Ужгородської міської ради.
Під час громаських слухань, проведених нещодавно, прозвучали ще деякі пропозиції, відтак усе разом узагальнила робоча група, створена розпорядженням міського голови (№503,15.12.2015р.)
Отож, наразі йдеться про перейменування наступнихі вулиць: таблиця 1

Додатково за пропозиціями, які надійшли до міської ради і за результатами громадських слухань: таблиця 2