Опитування ужгородців визначило позитиви і недоліки у роботі ЦНАПу
Додано 10.12.2015
Ужгородці задоволені місцем розташування Центру надання адмінпослуг та роботою його фахівців, однак терміни розгляду та прийняття рішень наразі ще невиправдано тривалі.
У жовтні 2015 року організація «Закарпатське благодійне товариство мережі людей, які живуть із ВІЛ/СНІД» проводила соціологічне опитування з метою оцінки якості надання адмінпослуг Центром надання адміністративних послуг та управлінь соціального захисту населення Ужгорода й Ужгородського району. Опитування проводилося за наступними критеріями: місце, процес, персонал, ресурси, результат. 250 респондентів обирали за різними віковими категоріями, статтю та соціальним статусом.

11 грудня в міськраді відбудуться громадські слухання
Додано 10.12.2015
Завтра, 11 грудня, о 17 годині у великій залі міськвиконкому з ініціативи Громадської ради відбудуться громадські слухання з приводу стану розслідування правоохоронними органами (прокуратурою та органами внутрішніх справ) злочинів проти громади Ужгорода.

Громадська рада Ужгородської міської ради

Центр Ужгорода – без білбордів. Міська влада і підприємці взялися за впорядкування зовнішньої реклами
Додано 10.12.2015
Впорядкування зовнішньої реклами і вивісок – один із елементів комплексного підходу до розвитку Ужгорода як туристичного, історично-культурного бренду, який поставила за мету нова команда міської влади, – повідомив сьогодні на засіданні прес-клубу перший заступник міського голови обласного центру Закарпаття Іштван Цап.
Із журналістами Іштван Юліусович зустрівся разом із головою ГО «Асоціація зовнішньої реклами м. Ужгород» Андрієм Пілюгіним. Із цією організацією, котра об’єднала 11 фірм, що займаються зовнішньою рекламою і мають близько 75% рекламоносіїв, розташованих у місті, міська влада започаткувала роботу, аби розв’язати складний клубок проблем у цій сфері.