Непрацездатні ужгородці, переселенці, учасники АТО отримали додаткові гарантії соціального захисту
Додано 23.12.2015
Депутати Ужгородської міськради прийняли сьогодні на сесії програму додаткових гарантій соцзахисту ужгородців. Отож, більше 2,9 мільйона гривень заплановано спрямувати у 2016 році на надання адресної матеріальної допомоги громадянам, які потребують соціальної підтримки, насамперед інвалідам, одиноким непрацездатним ужгородцям, переселенцям, учасникам АТО тощо.
Ужгородці-учасники антитерористичної операції на сході України можуть розраховувати на допомогу в розмірі від 500 грн. до 10 тисяч грн. залежно від висновку комісії з питань соцзахисту населення або згідно з окремим розпорядженням міського голови.

Наступного року під охороною буде вже більшість ужгородських шкіл, найкращих випускників заохочуватимуть фінансово
Додано 23.12.2015
Майже 1,4 мільйони гривень передбачено виділити у наступному році на завершення виконання програми «Безпека навчальних закладів міста на 2015-2016 роки». Таке рішення сьогодні підтримали на сесії Ужгородської міської ради.
У цьому році сума була майже втричі меншою, охорону за кошти бюджету запровадили лише в окремих закладах. У році ж планується забезпечити фізичною охороною, тобто працівниками, чимало шкіл і садочків, у деяких встановлять так звану пультову охорону. Складено також список котелень, які теж потрібно забезпечити охороною.

Оголошення!
Додано 23.12.2015
Засідання постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування та архітектури відбудеться у понеділок 28 грудня о 15.00 у депутатській кімнаті.

Обласний центр Закарпаття уже з бюджетом на 2016 рік
Додано 23.12.2015
Уперше бюджет Ужгорода прийняли раніше, ніж Державний бюджет країни. На сьогоднішній сесії депутати після тривалої дискусії 25 голосами підтримали проект, який згодом ще не один раз будуть коригувати.
Основне зауваження, яке звучало, – мовляв, великі витрати на управлінський апарат, натомість мало коштів на ліки чи харчування у розрахунку на одного пацієнта. Сказати свою фахову думку депутати попросили начальника міської податкової інспекції Марію Бадиду. Вона наголосила, що можна як приймати бюджет, так і ні, а почати рік, розраховуючи видатки у розмірі 1/12 бюджету 2015 року.

В Ужгороді перевіряли хто, де і які продає ялинки. Завтра буде ще серйозніше
Додано 23.12.2015
Сьогодні працівники відділу муніципальної поліції і правопорядку Ужгородської міськради спільно з представниками міського відділу Національної поліції провели рейд на ринках і у стихійних місцях продажу ялинок в обласному центрі.
Для першого разу більше інформували де, за розпорядженням міського голови, яке оприлюднювалося на офіційному сайті міської ради і в численних ЗМІ можна продавати ялинки. На найбільш злісних порушників склали 3 адміністративні протоколи.
Особливо багато дерев продають неподалік «П’яного базару» біля будинку №78 на вул.Джамбула. Щодо цього стихійного ринку навіть надходили численні скарги ужгородців до міської ради.

В Ужгороді наводять лад з паспортами вивісок
Додано 23.12.2015
На виконання розпорядження міського голови №502 від 15 грудня цього року вчора робоча комісії фахівців різних відділів і служб міськради почала перевірку паспортів вивісок, насамперед в історичному центрі Ужгорода. Адже важливо, щоб оформлення вивісок було не хаотичним, на власний смак кожного, а за визначеними стандартами, адже йдеться про естетику і туристичну привабливість обласного центру Закарпаття.
До складу робочої комісії увійшли представники відділу благоустрою департаменту міського господарства, управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді, управління архітектури та містобудування, відділу муніципальної поліції і правопорядку, а також юридичного відділу.

Понад шість десятків питань розглянуто на сьогоднішній сесії Ужгородської міської ради
Додано 23.12.2015
Засіданню передувала системна робота у профільних депутатських комісіях, тому до переважної більшості питань суттєвих зауважень не було. 33 питання порядку денного, зокрема, були проголосовані «пакетом».
На сесії, зокрема, затвердили звіти про виконання міського бюджету та програми соціального та економічного розвитку міста за 9 місяців , внесли зміни до попередніх рішень міськради та до бюджету міста на цей рік тощо.
25 голосами «за» було також підтримано проект бюджету Ужгорода на 2016 рік, який буде відкоригований після прийняття Верховною Радою державного бюджету.
Як і обіцяв міський голова Богдан Андріїв, сьогодні проголосовано також принципове для громади міста питання – введено мораторій на передачу у власність та користування вільних від забудови земельних ділянок на термін проведення інвентаризації земель міста Ужгорода.