ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 29.12.15р.
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Робочі питання:
1. Про програму сприяння виконанню рішень судів та інших виконавчих документів.
2. Про автономне опалення.
3. Про зняття з балансу та обслуговування будинку.
4. Про надання дозволу на проведення земляних робіт.
5. Про переведення житлових приміщень у нежитлові.
6. Про переоформлення гаражів.
7. Про робочу комісію.

Показники виконання бюджету м.Ужгорода з 16.12.2015 р. по 22.12.2015 р.
Доходи
До загального фонду бюджету м.Ужгород за період з 16 по 22 грудня 2015 року надійшло всього доходів на суму 14 163,7 тис. грн.:таблиця
До спеціального фонду бюджету міста з 16 по 22 грудня 2015 року перераховано 81,9 тис. грн., в тому числі кошти пайової участі у розвитку інфраструктури міста – 78,4 тис. грн.

Прийом громадян депутатом міської ради
Додано 24.12.2015
29 грудня з 15.00 до 16.00 в депутатській кімнаті буде проводитися прийом громадян депутатом міської ради Горватом М.В.

На Різдво в Ужгороді буде фестиваль
Додано 24.12.2015
Під час різдвяних свят, 6-8 січня 2016 року, громадська організація «Інститут місцевого розвитку територіальних громад» проведе в місті фестиваль гарного настрою «Різдво по-ужгородськи». У рамках фестивалю відбудеться народне святкування Різдва – по всьому місту колядуватимуть бетлегеми, відбудуться виступи народних колективів, тематичний гастрономічний фест, виставки художників і митців.

Привітання міського голови Богдана Андріїва із Різдвом
Додано 24.12.2015
Щиро вітаю всіх вірників західного обряду із величним святом Різдва Христового! Здоров’я, благополуччя, радості Вам! Миру і злагоди у кожну родину!

Щасливих та радісних свят!

міський голова Ужгорода Богдан Андріїв

Кожен повинен робити свою справу, а не кивати на інших – вкотре довела перевірка вулиць Ужгорода
Додано 24.12.2015
За ініціативою кількох депутатів сьогодні, 24 грудня, заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор із представниками відділу благоустрою департаменту міського господарства, відділу муніципальної поліції, кількох комунальних підприємств, фірми «АВЕ» «проінспектували» територію поблизу вулиць Тихого-Лермонтова-пр.Свободи-Пестеля та інших.
Проблеми, які констатували, типові. Наприклад, на вулиці Тихого у дворах багатоповерхівок у цьому році провели капремонт внутрішньоквартальної території. Однак біля одних під’їздів – підстрижені кущі, посаджені квіти, а біля інших – зарослі і сміття. З тильного ж боку будинків, як правило, взагалі суцільні хащі.

В Ужгороді вже встановлюють нові сміттєві урни – найперше на автобусних зупинках і біля пішохідних переходів
Додано 24.12.2015
Сьогодні в Ужгороді почали встановлення нових, європейського зразка, сміттєвих урн, конструкція яких передбачає захист від вандалів. Сині 50-літрові баки кріпляться до стовпів чи стінових поверхонь, їх важко перекинути, мають невеликий отвір, тому туди годі засунути пакет зі сміттям із дому, чим часто грішать ужгородці. На урнах є місце для гасіння недопалків цигарок, при цьому вони з антизаймистого пластику.

В Ужгороді почали демонтовувати незаконні рекламоносії
Додано 24.12.2015
Опору для рекламного щита, сітілайт і брандмауер за прийнятим ще наприкінці літа рішенням виконкому демонтували сьогодні працівники відділу муніципальної поліції та правопорядку Ужгородської міськради. Це перші рекламоносії з тих, що встановлені без дозвільних документів і, не зважаючи на оголошення та тривале очікування, щодо яких не зголосилися власники.