До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!
Додано 03.12.2015
За інформацією Посольства України в Республіці Казахстан 6 грудня 2015 року в м. Астана у готелі "Radisson-Astana" відбудеться восьмий Благодійний різдвяний ярмарок, під час якого посольства і представництва міжнародних організацій, акредитовані в Республіці Казахстан, презентуватимуть та розповсюджуватимуть продукцію провідних підприємств своєї країни. Всі виручені під час ярмарку кошти спрямовуються виключно на благодійні цілі: допомогу дитячим будинкам і будинкам людей похилого віку, дітям-сиротам, дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім’ям.У зв’язку з вищезазначеним та з урахуванням того, що Республікою Казахстан надіслано гуманітарну допомогу жителям Сходу України, Посольство просить розглянути можливість передачі зразків сувенірної та іншої продукції підприємств міста із метою її популяризації в Республіці Казахстан під час благодійного ярмарку.
За більш детальною інформацією звертатися за тел.: (03122) 37185.
Інформацію стосовно бажання взяти участь у вищезазначеному заході чи надати зразки сувенірної та іншої продукції просимо надсилати в управління зовнішньоекономічних зв’язків, інвестицій та транскордонного співробітництва Закарпатської облдержадміністрації (e-mail: admin@ carpathia.gov.ua ).